KULÜP KAYIT FORMU

GEÇİCİ İLİŞİKSİZ BELGESİ

İLİŞİKSİZ BELGESİ

SPORCU BELGESİ

MATBU EVRAK DİLEKÇE LİSANS İPTALİ

TESCİL BAŞVURU BELGESİ

TAAHHÜTNAME

SAHAYA ÇIKIŞ KARTI BİLGİ FORMU

VELİ İZİN BELGESİ

TBF SPORCU TEMEL SAĞLIK MUAYENE FORMU

  • Sporcu Kimlik Fotokopisi
  • 3 Adet Sporcu Resmi
  • TBF'ye ödenecek 5 ₺'lik Ödeme Makbuzu
  • Sağlık Raporu

Durum bildirir tek hekim sağlık raporu, Sporcu lisansı için işaretli ve bilgisayar yazılımı olması şartı ile geçerlidir. Veya Türkiye Basketbol Federasyonu Sağlık Belgesi Çıktısı hastanede onaylanarak alınan raporlar geçerlidir.

Yukarıda bulunan Kulübün Tescil Belgesi'nin doldurulması, tüm evrakların kulüp tarafındanTBF Sicil Lisans Bölümü'ne  teslim edilmesi 3 gün içerisinde sporcu lisansı'nın çıkmasını sağlayacaktır.

Sporcunun 3 resim ve kimlik fotokopisini hazırlayın, yukarıda bulunan VELİ İZİN BELGESİ'ni indirerek bilgileri çıktısını alarak doldurun ve bu belgeyi noter'de onaylatın. VEYA  Zeytinburnu Federasyonu'nda onaylatın. Federasyon ÜCRETSİZ, noter ÜCRETLİ bir şekilde işlemlerini yapmaktadır. Sağlık Ocağı, Hekim ve Hastaneden Sağlık Raporunu'zu alın, tüm evrakları dosya halinde kulübümüze teslim edin. 1 Hafta içerisinde Sporcu Lisansı'nız çıkacaktır.

Formlarda ki ''Kulüp Adı'' kısmını doldururken takım koçunuza danışın.  Tam açılımı veya  doğru isim yazılmadığı taktirde lisans çıkmaz.