Kulübümüz olarak başarının detaylarda saklı olduğu düşüncesindeyiz. Günümüzde değerli çocuklarımıza ve siz çok değerli velilerimize bize ayırdığınız zamanın öneminin farkında olduğumuz için ,  değerli çocuklarımıza eğitim verirken her detayı düşünerek kaliteli olmasına gayret etmekteyiz.

 • Takımlarımızın hepsi en az 8 en fazla 16 kişiden oluşmaktadır.
 • Takımlarımız 6-18 yaş arası 12 farklı yaş aralığına ayrılmakta , bu yaş kategorileri kendi içlerinde allstar - rookie star -begginer  - tryout olmak üzere 4 ayrı gruptan oluşmaktadır.
 • Takımlarımızda her yaş grubuna özel gerekli teknik ve uygun pedagojik özellikte , özenle denenmiş ve seçilmiş spor akademisi mezunu , milli takımlarda görev yapmış veya üst seviye tbf onaylı antrenörlük kartı olan genç - dinamik , amatör ruhunu ve enerjisini kaybetmemiş hedefleri profesyonel yönde olan kişiler görevlendirilmiştir.
 • Antrenman metaryalleri sporcunun gelişimi açısından çok önemlidir . Basketbol toplarımız 5-6-7 numara olmak üzere 5 numara deri- kauçuk karışık 32 , 6 numara çoğunlukla deri ve kauçuk 64 , 7 numara deri 32 adet topumuz mevcuttur . 16 sporcu çift top  2 salonda aynı anda antrenman yapabilmektedir.
 • Kullanılan engeller slolom, engelli trafik , yön değiştirme levhalar , dribbling gözlükleri , 2 adet 30 top kapasiteli  top vitrini , 4 adet 20 top kapasiteli tekerlekli top sepetleri , 4 adet tekerlekli ahşap kilitli top sepetleri, sıçrama boruları, yeterli ayıda atlama ipi , 10 adet sıçrama tahtası , 32 adet huni şeklinde antrenman engeli mevcuttur. Ekstra her 2 salonda teorik bilgi için duvar tip yazı tahtası , 10 saniyede satandayız basınçta top şişirme özellikli  Avrupa onaylı motorlu top basınç pompası mevcuttur. Ayrıca boy , kilo ve fiziksel ölçüm standımız bulunmaktadır. Her antrenörümüz Fox 40 marka profesyonel düdük ,adına özel taktik board  sahibidir. Salonlarımızda antrenmanlar kullanımı için bluetooth ve mikrofon özellikli ses sistemi mevcuttur.
 • Takımlarımızda her yaş grubuna uygun özel uygun ölçüde antrenör, saha , pota , top ve antrenman malzemesi  sağlayabilen nadir kulüplerden belkide tek kulübüz.
 • Antrenman formalarını çift taraflı ve numaralı yaptığımız için velileri 2 ayrı çift forma alma maliyetinden kurtardığımız gibi antrenmanlarda bir örnek giyinen takımlarımız takım disiplerini görsel disiplinleriyle bütünleştirmişlerdir. Forma dışında t- shirt , sweat shirt , atkı , bere , şapka , çorap , çanta gibi tekstil ürünlerini toplu şekilde yaptırıp kulübümüze özel bu ürünleri maliyet fiyatına görsel bütünlük ve aitlik duygusu gelişsin diye veli ve sporcularımıza sünüyoruz. Lig ve Turnuva maçalarına gittiğimizde kıyafet bütünlüğümüz diğer takımlarında ilgisini toplamakta ve güçlü bir önyargı oluşturmaktadır.
 • Sporcularımız antrenman sayıları, yetenekleri, başlangıç yaşları ve seviyelerine göre takımlara böldükten sonra , Oluşan takımların hepsini 10 yaş itibariyle takım seviyelerine uygun seviyede Turnuva ve liglere dahil ediyoruz. Bu sayede takımlarımız çok farklı mağlubiyet alıp üzülmüyor, Çok rahat maç kazanıp gevşemiyor. Dolayısıyla her oyuncumuz lig oynamış tecrübesini arttırımını oluyor. Örneğin C takım oyuncusu hep yerinde saymıyor her takım aynı imkanda çalışıyor ve yarışıyor. Gelişimler daha gerçekçi bir şekilde değerlendiriliyor.
  Takımlar doğru bir şekilde bir sonraki sene güncelleniyor.
 • Sporcularımız ara ödüllerle , başarıları karşılığı sertifika , madalya , hediyelik ürünlerle mükafatlandırılırken , koçlarımız tarafından her oyuncumuz uyku saatleri,  beslenme düzeni , ders başarısının önemi , ailevi ve sosyal hayatla ilgili konularda sürekli olarak yapması gerekenleri anlatıyor.
 • Takım sporcularımızın birçoğuna  lisans çıkartıyoruz  , eğitim hayatlarında alacağı burslar için gerekli resmî belge sporcuda bulunsun veya anlaşmalı olduğumuz özel okuldan burs verirken lisanslı sporcu olduğunu resmî hale getirelim ...